SMS Manager

SMS Manager je jakýsi "Outlook", který však nezpracovává emaily, ale SMS zprávy. Přijímá a odesílá sms zprávy přes připojené gsm zařízení (mobilní telefon, gsm modul...). Obsahuje průvodce pravidly pro příchozí zprávy, třídění zpráv do složek, integrovaný adresář s importem včetně skupin, nástroje pro podporu sms kampaní, soutěží, podporu produktů.

SMS Manager

SMS Manager je tak mocný nástroj, který má široké využití:

  • správce vašich SMS přes PC, program natáhne vaše sms z telefonu, zobrazí dialog nové zprávy, z kterého snadno napíšete odpověď. Můžete tak velmi lehce a pohodlně komunikovat přes SMS stejně jako jste zvyklí emailem. Samozřejmostí je adresář včetně skupin adresátů, třídění SMS do vlastních složek.
  • dotazový server vašich produktů - program může uživatelům dávat obecné či konkrétní informace na klíčová slova obsažené v sms a to buď plně automaticky nebo ručně přes operátora.
  • sms marketing - lze pořádat různé soutěže, kampaně, hlasování
  • vzdálené ovládání PC, dle konkrétního obsahu SMS zprávy, můžete spustit daný program na vašem PC

Program je volně ke stažení, tato verze je plně funkční, jen přidává reklamní text na začátek odesílané zprávy.

K programu doporučujeme využít Siemens TC35i modul, který je s programem otestovaný a je určený na trvalé připojení k PC (narozdíl od mobilních telefonů. Využijte našeho balíčku a objednejte si aplikaci + modul jen za 3900 Kč včetně dopravy.

Siemens TC35i

Získali jsme nového partnera - smsbrána.cz odesílání včetně doručenky.

Nová verze 5.96, informace

Nová verze SE 1.3, informace

Nyní můžete odesílat sms přímo z Excelu.

Odesílejte SMS z vašich webových stránek!